UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oznakowanie jest i owszem, ale respektujących go szczególnie młodych tzw dresiarzy ono nie dotyczy i to jest największe zagrożenie. Gdzie jest policja a może się boi łysych!!!Lepij złapać porządnego bo można wlepić mandat! A osobiście uważam, iż powinna istnieć możliwość jazdy prosto. Ale dopuki jest taki a nie inny przepis, słuszny czy nie należy go respektować !

zagrożony na ulicach