UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie nosze dresika i nie jeżdże BMW bo to auto dla wieśniaków, a co do textu wcześniejszego to jeżdzą takie kur.. po miescie na 2 pasach równocześnie po 40/h i inni próbuja ich wyprzedzać , taka wolna jazda to jest zagrożenie!!!

HARKONEN