UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O boze. Widze ze jednak czesc naszych kierowcow nie potrafi jezdzic i tyle!! Niecierpliwi sie po 3min postoju na swiatlach!! Jak bedza stal 10 minut i wiecej to chyba zaczna zabijac innych aby byc pierwsi w kolejce. Dorsnijmy !!! Mala wyprawa do Gdanska, Poznania, Wawy i troszke wyrozumialosci powinniscie nabrac, a nie tylko bo Elblagu a jak ma postac pare minut to juz zle. Ja bede stal ile bedzie trzeba. A jak nie chcesz stac to jedz przez Pilsudskiego a nie sie pchasz z lewego