55
07.08.2002

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nigdy nie wybierajcie drogi w lewo. Kirujcie się zawsze za Waszą prawicą.
Filozof (2002.09.29)

info

0  
  0
Przed wyborami jak nabardziej słuszna inowacja. A co będzie jak nie wygrają? pewnie znowu mały remoncik
nie lewy (2002.10.01)

info

0  
  0
moin zdaniem przebudowa skrzyżowań i wymiana sygnalizacji w mieśccie poprawiła w duzym stopniu bezpieczeństwo w ruchu drogowym. wy kierowcy jesteście mocni za kierownicą ale niech który wyjdzie na spacer to boi się wejść na ulice.
pieszy (2002.10.03)

info

0  
  0
poroniony pomysl z tym skretem w lewo ja tak jak komar jezdze z niego prosto jak nie zdaze wjechac na pas obok na ktorym zazwyczaj stoi pelno samochodow i autobusow Przepisy sa po to zeby je lamac...bo nei zawsze sa dobre.
Kardi (2002.10.06)

info

0  
  0
Po prostu zaraz za skrzyżowaniem z Pionierską trzeba skręcić na prawy pas i wtedy na pewno wjedziesz:)
(2002.10.06)

info

0  
  0
A jadać w odwrotną stronę, za skrzyżowaniem z Niepodlegości też trzeba zjechać na prawy pas po to, ażeby się później nie wciskać!
(2002.10.06)

info

0  
  0
Pewnie najlepiej na Dworcu wsiąść w tramwaj,czerwony,skasować bilet i cieszyć się,że mamy takich mądrych co potrafią życie umilać-CHYBA NIE TĘDY DROGA???
Komar (2002.10.18)

info

0  
  0
Szanowni Dyskutanci! Ani hit ani kit... "Utrudnienie konieczne." Fajnie się kiedyś leciało dwoma pasami aż do Odrodzenia bez konieczności "wachlowania" pomiędzy pasami. Teraz nastoi się nieraz człowiek w tym jednym, wąskim, zapchanym smrodzącymi autobusami, nawącha i w ogóle. Ale spróbujcie, Kochani, skręcić w lewo do Robotniczej na starych zasadach dokładając sobie jeszcze niewidoczną zza żółtego płotka "gilotynę"... Niejeden z Was kitujących ten projekt dostawałby wielkich gał patrzac na pędzący na Was tramwaj. Możnaby oczywiście zrobić jedną zmianę światał dla tych co jadą prosto, drugą dla tych co lecą z prawej i lewej i jeszcze jedną dla trajtka - tylko, że trwałoby to cholernie długo i czasowo wyszłoby na to samo a samo rozwiązanie byłoby archaiczne!!! Najlepiej byłoby dołożyć jeszcze jeden pas dla skrecająych w prawo (nowy) a ten stary przeznaczyć dla jadących prosto (wraz z przebudową ulicy po drugiej strony skrzyżowania) ale tam już nie ma miejsca na takie rozwiązania. Jest jak jest. Osobiście uważam takie rozwiązanie za najlepsze z możliwych do zastosowania.
PAO (2002.10.18)

info

0  
  0
pomimo wszelakich dyskusji nad słusznością przepisu coś w rodzaju co było pierwsze kura czy jajko- uważam że pole do popisu ma POLICJA TYLKO ŻE JAKOŚ MAŁO TO ICH OBCHODZI!!!! A przepisy są łamane nagminne. Skończy z dywagacjami a weźmy się za przestrzeganie przepisów!
zagrożony (2002.10.22)

info

0  
  0
Gdyby z prawego pasa mozna bylo jechac tez prosto to lewy pas uchronilby od kolizji z tramwajem, a srodkowy by sie tak nie blokowal.
dexter (2002.10.24)

info

0  
  0