A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nigdy nie wybierajcie drogi w lewo. Kirujcie się zawsze za Waszą prawicą.
Przed wyborami jak nabardziej słuszna inowacja. A co będzie jak nie wygrają? pewnie znowu mały remoncik
moin zdaniem przebudowa skrzyżowań i wymiana sygnalizacji w mieśccie poprawiła w duzym stopniu bezpieczeństwo w ruchu drogowym.
wy kierowcy jesteście mocni za kierownicą ale niech który wyjdzie na spacer to boi się wejść na ulice.
poroniony pomysl z tym skretem w lewo
ja tak jak komar jezdze z niego prosto jak nie zdaze wjechac na pas obok na ktorym zazwyczaj stoi pelno samochodow i autobusow
Przepisy sa po to zeby je lamac...bo nei zawsze sa dobre.
Po prostu zaraz za skrzyżowaniem z Pionierską trzeba skręcić na prawy pas i wtedy na pewno wjedziesz:)
A jadać w odwrotną stronę, za skrzyżowaniem z Niepodlegości też trzeba zjechać na prawy pas po to, ażeby się później nie wciskać!
Pewnie najlepiej na Dworcu wsiąść w tramwaj,czerwony,skasować bilet i cieszyć się,że mamy takich mądrych co potrafią życie umilać-CHYBA NIE TĘDY DROGA???
Szanowni Dyskutanci! Ani hit ani kit... "Utrudnienie konieczne." Fajnie się kiedyś leciało dwoma pasami aż do Odrodzenia bez konieczności "wachlowania" pomiędzy pasami. Teraz nastoi się nieraz człowiek w tym jednym, wąskim, zapchanym smrodzącymi autobusami, nawącha i w ogóle. Ale spróbujcie, Kochani, skręcić w lewo do Robotniczej na starych zasadach dokładając sobie jeszcze niewidoczną zza żółtego płotka "gilotynę"... Niejeden z Was kitujących ten projekt dostawałby wielkich gał patrzac na pędzący na Was tramwaj. Możnaby oczywiście zrobić jedną zmianę światał dla tych co jadą prosto, drugą dla tych co lecą z prawej i lewej i jeszcze jedną dla trajtka - tylko, że trwałoby to cholernie długo i czasowo wyszłoby na to samo a samo rozwiązanie byłoby archaiczne!!! Najlepiej byłoby dołożyć jeszcze jeden pas dla skrecająych w prawo (nowy) a ten stary przeznaczyć dla jadących prosto (wraz z przebudową ulicy po drugiej strony skrzyżowania) ale tam już nie ma miejsca na takie rozwiązania. Jest jak jest. Osobiście uważam takie rozwiązanie za najlepsze z możliwych do zastosowania.
pomimo wszelakich dyskusji nad słusznością przepisu coś w rodzaju co było pierwsze kura czy jajko- uważam że pole do popisu ma POLICJA TYLKO ŻE JAKOŚ MAŁO TO ICH OBCHODZI!!!! A przepisy są łamane nagminne. Skończy z dywagacjami a weźmy się za przestrzeganie przepisów!
Gdyby z prawego pasa mozna bylo jechac tez prosto to lewy pas uchronilby od kolizji z tramwajem, a srodkowy by sie tak nie blokowal.