UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oznakowanie jest i owszem, ale respektujących go szczególnie młodych tzw dresiarzy ono nie dotyczy i to jest największe zagrożenie. Gdzie jest policja a może się boi łysych!!!Lepij złapać porządnego bo można wlepić mandat! A osobiście uważam, iż powinna istnieć możliwość jazdy prosto. Ale dopuki jest taki a nie inny przepis, słuszny czy nie należy go respektować !
zagrożony na ulicach