UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jak jest przepis to trzeba go respektować,ale jak jakiś idiota na jednym z największych skrzyżowań w miście wprowadza tylko jeden pas to po uj taki przepis.A do tego parówy co mnie od idiotów na pierwszej stronie wyzywa...siedź cicho na d..pie bo cie przewiozę przez to skrzyżowanie w bagażniku.Jak chcesz jeżdzić tylko z jednego pasa i czekać trzy zmiany to twoja brocha!

komar

Anuluj