UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
HARKONEN: Gdzie tam pisze coś o wolnej jeździw, a raczej jak Ty to ująłeś "pełzaniu". Jest raczej mowa o staniu w korku. Czytaj człowieczku tekst ze zrozumieniem. Jedynie Ty możesz od kogoś w mordę dostać jak będziesz sprawiał zagrożenie na drodze. Czemu odnoszę takie wrażenie, że nosisz dresik i jeździsz BMW?
Posiadacz BMW