89
05.05.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ci którzy krzyczą "budować, betonować" - jakoś nie widać was spacerujących po Grunwaldzkiej, tam gdzie leży wasz ukochany beton i jest dużo pasów ruchu. Za to w Bażantarni tłumy. Spacerujcie sobie po betonie, tam sobie grillujcie, puszczajcie psy i dzieci, a tereny zielone zostawcie, bo one przetrwają was i wasze nawiedzone betonowe wizje.
(2025.05.05)

info

14  
  8
@Kpina - Sprawa koszenia trawy zajmuje sie miasto i nasi sludzy w postaci prezydenta i rady miejskiej. JESLI NASI SLUDZY NIE POTRAFIA SIE WYWIAZAC Z OBOWIAZKU KOSZENIA TRAWY, MOZNA ICH ODWOLAC W REFERENDUM. Minal rok od czasu objecia ich rzadow i jest to rok marazmu, kompletnie zmarnowany czas, przespane szanse.
mamy dość (2025.05.05)
Misan zaczal rządzić jak Wróbel. Obiecał poprawę komunikacji, nie zrobił tego a jego pomysł na naprawę komunikacji jest w skrócie tak, ,zostawmy jak jest ". Obiecal nie ruszac bazantarni a co chce zrobic ?? Wybudowac droge na jej skraju praktycznie ja przecinajac. Jest jeszcze wiele innych spraw o ktorych mozna by dlugo pisać Drugej kadencji nie będzie.
Jamaleg (2025.05.05)
@Budowac - Pozostali znając życie nie udzielają się społecznie i jakby to ładnie powiedzieć, ,noc ich kie obchodzi" bądź też wstydzą się odezwać
Jamaleg (2025.05.05)
@Jamaleg - Będzie druga kadencja bo ulica Wschodnia powstanie! Nie ma innej opcji jak ta.
(2025.05.05)
@Jamaleg - Trzeba czym predzej przerwac ta nieudolna kadencje bo szkoda miasta. Musimy skorzystac podobnie jak w 2013 roku z przywileju demokracji i odwolac nieudolne wladze miejskie.
na przód (2025.05.05)
@mamy dość - zacznij człowieku spacerować to się przekonasz, jaka pozytywna zmiana zachodzi w naszym mieście. a z drugiej strony jak masz służących, to widać żeś pan i stać cię na referendum by stać się jeszcze większym panem?
okkj (2025.05.05)
Nigdzie nie jest napisane, że stowarzyszenie wypowiada się w tej sprawie. Twoja opinia nie jest ekspercka, ale też brakuje eksperckich opinii w zakresie budowy drogi.
(2025.05.05)
Kpiną jest nazywanie stania dwie zmiany świateł korkiem. Dla takiej fanaberii nie warto budować drogi przez las. Niewiele miast w Polsce może się poszczycić posiadaniem lasu miejskiego. Elbląg powinien robić wszystko, aby go promować jako swoją wizytówkę, a nie urządzać wycinkę w imię chybionych decyzji administracyjnych związanych z tą częścią miasta.
(2025.05.05)
W godzinach szczytu cała Bema stoi. Takze nie puszczaj fejkow ttolu.
(2025.05.05)