Wybrany wątek opinii

Tylko 3134 osoby? Elblag liczy ponad 100 tys osób.97 tys osób chce żeby miasto się rozwijało, powiększało.
Budowac (2025.05.05)
@Budowac - Pozostali znając życie nie udzielają się społecznie i jakby to ładnie powiedzieć, ,noc ich kie obchodzi" bądź też wstydzą się odezwać
Jamaleg (2025.05.05)
Powrót do komentarzy