Wybrany wątek opinii

też zbiorę 7 osób, założę stowarzyszenie i będę sie wypowiadał jakby moja opinia była ekspercka albo wiążąca. normalnie wszyscy czekali co powie NE bo bez tego nie ruszymy. Panie Prezydencie - proszę to budować jak najszybciej !!
(2025.05.05)
Nigdzie nie jest napisane, że stowarzyszenie wypowiada się w tej sprawie. Twoja opinia nie jest ekspercka, ale też brakuje eksperckich opinii w zakresie budowy drogi.
(2025.05.05)
Powrót do komentarzy