UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ci którzy krzyczą "budować, betonować" - jakoś nie widać was spacerujących po Grunwaldzkiej, tam gdzie leży wasz ukochany beton i jest dużo pasów ruchu. Za to w Bażantarni tłumy. Spacerujcie sobie po betonie, tam sobie grillujcie, puszczajcie psy i dzieci, a tereny zielone zostawcie, bo one przetrwają was i wasze nawiedzone betonowe wizje.