UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kpiną jest nazywanie stania dwie zmiany świateł korkiem. Dla takiej fanaberii nie warto budować drogi przez las. Niewiele miast w Polsce może się poszczycić posiadaniem lasu miejskiego. Elbląg powinien robić wszystko, aby go promować jako swoją wizytówkę, a nie urządzać wycinkę w imię chybionych decyzji administracyjnych związanych z tą częścią miasta.