UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Kpina - Sprawa koszenia trawy zajmuje sie miasto i nasi sludzy w postaci prezydenta i rady miejskiej. JESLI NASI SLUDZY NIE POTRAFIA SIE WYWIAZAC Z OBOWIAZKU KOSZENIA TRAWY, MOZNA ICH ODWOLAC W REFERENDUM. Minal rok od czasu objecia ich rzadow i jest to rok marazmu, kompletnie zmarnowany czas, przespane szanse.

mamy dość