Wybrany wątek opinii
Misan zaczal rządzić jak Wróbel. Obiecał poprawę komunikacji, nie zrobił tego a jego pomysł na naprawę komunikacji jest w skrócie tak, ,zostawmy jak jest ". Obiecal nie ruszac bazantarni a co chce zrobic ?? Wybudowac droge na jej skraju praktycznie ja przecinajac.
Jest jeszcze wiele innych spraw o ktorych mozna by dlugo pisać Drugej kadencji nie będzie.
Do moderacji
Odpowiedz
11
6
@Jamaleg - Będzie druga kadencja bo ulica Wschodnia powstanie! Nie ma innej opcji jak ta.
Do moderacji
Odpowiedz
6
8
@Jamaleg - Trzeba czym predzej przerwac ta nieudolna kadencje bo szkoda miasta. Musimy skorzystac podobnie jak w 2013 roku z przywileju demokracji i odwolac nieudolne wladze miejskie.
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
@Jamaleg - Jak można budować na skraju i jednocześnie przecinając? Zajrzyj na mapę, sprawdź, gdzie się zaczyna Bażantarnia, jaki jest jej obszar i nałóż na to projektowany przebieg drogi. Kolejny ignorant piszący o niszczeniu całej bażantarni.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2