UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kpiną jest nazywanie stania dwie zmiany świateł korkiem. Dla takiej fanaberii nie warto budować drogi przez las. Niewiele miast w Polsce może się poszczycić posiadaniem lasu miejskiego. Elbląg powinien robić wszystko, aby go promować jako swoją wizytówkę, a nie urządzać wycinkę w imię chybionych decyzji administracyjnych związanych z tą częścią miasta.