Wybrany wątek opinii
Kpiną jest nazywanie stania dwie zmiany świateł korkiem. Dla takiej fanaberii nie warto budować drogi przez las. Niewiele miast w Polsce może się poszczycić posiadaniem lasu miejskiego. Elbląg powinien robić wszystko, aby go promować jako swoją wizytówkę, a nie urządzać wycinkę w imię chybionych decyzji administracyjnych związanych z tą częścią miasta.
Do moderacji
Odpowiedz
10
6
W godzinach szczytu cała Bema stoi. Takze nie puszczaj fejkow ttolu.
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
chcesz zobaczyc korki? zapraszam do Krakowa, a nawet do mniejszych miast od elbląga w woj. Małopolskim.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Stoi, bo jest wujowo zorganizowana i nieskoordynowana. Ale nawet wtedy przejechanie jej to jest 15 minut. Bez przesady. Porządnego korka chyba nie widzieliscie... ,
Do moderacji
Odpowiedz
2
0