UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ci którzy krzyczą "budować, betonować" - jakoś nie widać was spacerujących po Grunwaldzkiej, tam gdzie leży wasz ukochany beton i jest dużo pasów ruchu. Za to w Bażantarni tłumy. Spacerujcie sobie po betonie, tam sobie grillujcie, puszczajcie psy i dzieci, a tereny zielone zostawcie, bo one przetrwają was i wasze nawiedzone betonowe wizje.


Anuluj