89
05.05.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nowy Elbląg to został już pogoniony przez mieszkańców na spotkaniu i widzę dalej jątrzy. Za uczciwą pracę się weźcie i dajcie ludziom żyć
Piotr78 (2025.05.05)

info

8  
  9
Garstka
(2025.05.05)
@Realista. - Może części mieszkań tak. Jednak widzę jak zwiększył się ruch na królewieckiej. Ludzie mieszkają w nowych blokach na częstochowskiej. Na legionów trwa nabór. To nie będą budynki widmo.
(2025.05.05)
A z tej liczby 3134 osób to ilu jest mieszkańców Elbląga? I proszę nie opierać się na niskich pobudkach, że raptem będzie to ze szkodą dla naszej Bażantarni. Dlaczego wasz ruch nie protestował jak za poprzedniego rządu cięto, wręcz karczowano nasz elbląski las no gdzie? Ta ulica Wschodnia jest potrzebna od zaraz i dajcie sobie na luz, bo jednak większość Elblążan chce wreszcie ucywilizować mapę drogową w naszym mieście.
kij (2025.05.05)

info

7  
  11
Panie Prezydencie mój apel spokojnie budować i nie zawracać sobie głowy oszołomami. Tą drogą mogła już działać na korzyść Elbląga od kilku lat.
Piotr78 (2025.05.05)

info

14  
  13
A o Zawadzie i Nad Jarem i Zawodziu i Śródmieściu i Bielan i itd. itd. , zapomniałeś?
kikus (2025.05.05)
Ratuszowcy z PO, kompletnie sobie nie radza z nalezytym utrzymaniem obecnych dróg w mieście, dziura na dziurze. Ostatnio remontowane torowisko tramwajowe i przejazd na skrzyzowaniu Ogólna, Odrodzenia JP2 po remoncie jest w gorszym stanie niz przed. Przed przejezdzajac autem nie było czuc torów, teraz chyba je podniesli bo nawet jadac wolno czuc te wystajace szyny. Bubel!
fazez (2025.05.05)

info

3  
  4
też zbiorę 7 osób, założę stowarzyszenie i będę sie wypowiadał jakby moja opinia była ekspercka albo wiążąca. normalnie wszyscy czekali co powie NE bo bez tego nie ruszymy. Panie Prezydencie - proszę to budować jak najszybciej !!
(2025.05.05)
Tylko 3134 osoby? Elblag liczy ponad 100 tys osób.97 tys osób chce żeby miasto się rozwijało, powiększało.
Budowac (2025.05.05)
Dla pewnej grupy osób która jetrzy bo z osiedla domków zrobili sobie peryferia miasta. Góry chrobrego nie wolno ruszyć, a może jeden z drugim weźmie kosiarkę i chociaż raz chwasty na niej skosi. Inni chcieli ciszę to wyprowadzili się na Bielany, Dąbrowy. Nie blokować miasta nam mieszczuchom.
Kpina (2025.05.05)