UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Kpina - Sprawa koszenia trawy zajmuje sie miasto i nasi sludzy w postaci prezydenta i rady miejskiej. JESLI NASI SLUDZY NIE POTRAFIA SIE WYWIAZAC Z OBOWIAZKU KOSZENIA TRAWY, MOZNA ICH ODWOLAC W REFERENDUM. Minal rok od czasu objecia ich rzadow i jest to rok marazmu, kompletnie zmarnowany czas, przespane szanse.
mamy dość