UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Misan zaczal rządzić jak Wróbel. Obiecał poprawę komunikacji, nie zrobił tego a jego pomysł na naprawę komunikacji jest w skrócie tak, ,zostawmy jak jest ". Obiecal nie ruszac bazantarni a co chce zrobic ?? Wybudowac droge na jej skraju praktycznie ja przecinajac. Jest jeszcze wiele innych spraw o ktorych mozna by dlugo pisać Drugej kadencji nie będzie.
Jamaleg