UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Misan zaczal rządzić jak Wróbel. Obiecał poprawę komunikacji, nie zrobił tego a jego pomysł na naprawę komunikacji jest w skrócie tak, ,zostawmy jak jest ". Obiecal nie ruszac bazantarni a co chce zrobic ?? Wybudowac droge na jej skraju praktycznie ja przecinajac. Jest jeszcze wiele innych spraw o ktorych mozna by dlugo pisać Drugej kadencji nie będzie.

Jamaleg

Anuluj