Wybrany wątek opinii
Dla pewnej grupy osób która jetrzy bo z osiedla domków zrobili sobie peryferia miasta. Góry chrobrego nie wolno ruszyć, a może jeden z drugim weźmie kosiarkę i chociaż raz chwasty na niej skosi. Inni chcieli ciszę to wyprowadzili się na Bielany, Dąbrowy. Nie blokować miasta nam mieszczuchom.
Do moderacji
Odpowiedz
8
10
@Kpina - Sprawa koszenia trawy zajmuje sie miasto i nasi sludzy w postaci prezydenta i rady miejskiej. JESLI NASI SLUDZY NIE POTRAFIA SIE WYWIAZAC Z OBOWIAZKU KOSZENIA TRAWY, MOZNA ICH ODWOLAC W REFERENDUM. Minal rok od czasu objecia ich rzadow i jest to rok marazmu, kompletnie zmarnowany czas, przespane szanse.
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
@mamy dość - zacznij człowieku spacerować to się przekonasz, jaka pozytywna zmiana zachodzi w naszym mieście. a z drugiej strony jak masz służących, to widać żeś pan i stać cię na referendum by stać się jeszcze większym panem?
Do moderacji
Odpowiedz
2
2