UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Jamaleg - Trzeba czym predzej przerwac ta nieudolna kadencje bo szkoda miasta. Musimy skorzystac podobnie jak w 2013 roku z przywileju demokracji i odwolac nieudolne wladze miejskie.
na przód
@Jamaleg - Trzeba czym predzej przerwac ta nieudolna kadencje bo szkoda miasta. Musimy skorzystac podobnie jak w 2013 roku z przywileju demokracji i odwolac nieudolne wladze miejskie.
na przód