UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Budowac - Pozostali znając życie nie udzielają się społecznie i jakby to ładnie powiedzieć, ,noc ich kie obchodzi" bądź też wstydzą się odezwać

Jamaleg

Anuluj