A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Trzeba zapytać sztuczną inteligencję, może podpowie rozwiązanie ? Niedługo urbaniści, architekci nie będą potrzebni !!!!!
Można zrobić tunel pod g. Chrobrego i rozwiązanie problemu. Tańsze i nikomu nie przeszkadza.
W Hiszpanii i Portugali dużo dróg jest budowane w tunelach i na wysokich filarach z osłonami akustycznymi. Nie ma hałasu.
Można przecież obok Góry Chrobrego z wylotem do ulicy Sybiraków w miejscu obecnego parkingu.
Koniecznie i to pilnie trzeba budować rondo u zbiegu ulic Królewiecka Piłsudskiego Legionów Marymoncka Miejsca jest dużo i czas Panowie Szlachta zaczynać.
A pomyśleliście o zagrożeniu hałasem w okolicy Bażantarni. oczywiście że nie bo wozicie D autem. Najmniej szkodliwa jest opcja W.
@Jawamwojtaniewybierałem - Planowana droga nie przebiega w granicach bażantarni i nie jest żadna obwodnica. Myślenie nie boli.
@TRUMP - A kto zebral to 80tys za budowa? Nadinterpretacja!
Mieszkaniec Zawady - gdzie można dopisac sie do listy przeciw budowie?
Wszyscy się ekscytują budować, nie budować. Nikt jakos nie zauważył podstawowego pytania, które zadaje Nowy Elbląg. Co dalej??? Wjeżdżam TIRem w Sybiraków i teleportacja? Chrobrego do ronda na Kościuszki? Życzę powodzenia. Rondo przy szpitalu będzie zawalone po korek. I wtedy zaczną się pytania, co z karetkami? Bo z terenu szpitala nijak nie wyjadą.
chcesz zobaczyc korki? zapraszam do Krakowa, a nawet do mniejszych miast od elbląga w woj. Małopolskim.