UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@mamy dość - zacznij człowieku spacerować to się przekonasz, jaka pozytywna zmiana zachodzi w naszym mieście. a z drugiej strony jak masz służących, to widać żeś pan i stać cię na referendum by stać się jeszcze większym panem?

okkj