A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@spokojjny - Przyjrzyj się lepiej w lustrze jak wyglądasz!!
Nie Jarek zamyka,tylko komuchy takie jak Ty
Porozmawiajcie z pracownikami to będziecie wiedzieć. Prawda jest taka, że urzędnicy wszystko zamknęli, petentów nie przyjmują a pracownicy Pogotowia Socjalnego mieli przyjmować ludzi na kwarantannę BEZ ŚRODKÓW OCHRONY. Pamiętajcie, że urząd zamknął się przed obywatelami, którzy mają domy i przestrzegają zasad higieny osobistej. To dziwne, że pracownicy Pogotowia Socjalnego boją się złapać wirusa od osób, które gdzieś mają higienę? Bo przypominam - nie dostali ani maseczek, ani rękawiczek i specjalnych kombinezonów.
Brednie! Miasto kazało pracowac bez ubrań ochronnych (2 kombinezony malarskie i maseczki to wg. miasta wystarczające zabezpieczenie), bez procedur, bez stosownego przeszkolenia. .. Ludzie są do pracy zgodnie z etatami natomiast choroby się zdarzaja. Zemsta miasta? Tak sądzę i co tam kilkanaście osób na bruk, trzeba pokazac niepokornym miejsce w szyku.
Wywalić tych co nie chcą pracować ,zatrudnić tych co chcą . Za chwilę ,właściwie już teraz ,są zwolnienia grupowe , zatrudnić chętnych . Praca ,za chwilę będzie przywilejem , bo mało jej będzie
Urząd pracy , Wykazać się ,bo za chwilę Was zlikwidują ,bo okaże się ,że jesteście nie potrzebni , zresztą jak wszystko w tym mieście
@ fartuchy malarskie i kilka maseczek do obsługi bezdomnych na kwarantannie. Urząd się pozamykał, a oni jak "mięso armatnie:. Nie dziwię się że się bali. Wczoraj została zgłoszona gotowość do pracy przez całą załogę, choć nie wiedzieli o likwidacji. Tylko co będzie jak kwarantanna się skończy, bezdomni wyjdą, bary i knajpy otworzą. Policja oszaleje!
Tak, tak zlikwidujcie! Za pół roku, kiedy życie wrócić do normy urząd miejski obudzi się z ręką w nocniku i dojdzie do wniosku, że wożenie pijaków do Gdańska, Olsztyna kosztuje więcej niż milion. Co wtedy??? Czyżby Pan prezydent obraził się na pracowników za zwolnienia i chce ich ukarać?
@Kryśka 123 głosy . - zapraszam do pracy z osobami nieprzestrzegającymi higieny, które być może mają koronawirusa, nie dostanie pan maseczek, rękawiczek i kombinezonów, także życzę powodzenia
Niestety ta sytuacja pokazala stosunek ludzi do pracy, wiekszosc6niestety go naduzyla, to ze panstwo dalo przywilej jednym to nie znaczy ze trzeba wykorzystać na maxa, jedni siedzieli w domu a drudzy za nich peacowali! Osoby pracujące w DPS przeszly gehhene bo praca w takich warunkach narusza nie tylko psychikę ale i etykę zawodu bo wszystko ma swoje granice! Zostaly pozostawione same sobie wśród wirusa, chorych umierajacych ludzi, to koszmar i kazdy udaje ze tak ma byc!!
Ciekawe dlaczego do obecnej chwili miasto ponosiło koszty i nie likwidowało jednostki a teraz nagle zamykają. .. bez powiadomienia pracowników. .. pstryk i kilkanaście rodzin pozbawiono środków do życia bo upomnieli sie o własne bezpieczeństwo w pracy. Ciekawe czy jest juz jakis chętny na budynek. ..