100
15.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@spokojjny - Przyjrzyj się lepiej w lustrze jak wyglądasz!!
Debo (2020.04.15)
Nie Jarek zamyka,tylko komuchy takie jak Ty
Pfu (2020.04.15)
Porozmawiajcie z pracownikami to będziecie wiedzieć. Prawda jest taka, że urzędnicy wszystko zamknęli, petentów nie przyjmują a pracownicy Pogotowia Socjalnego mieli przyjmować ludzi na kwarantannę BEZ ŚRODKÓW OCHRONY. Pamiętajcie, że urząd zamknął się przed obywatelami, którzy mają domy i przestrzegają zasad higieny osobistej. To dziwne, że pracownicy Pogotowia Socjalnego boją się złapać wirusa od osób, które gdzieś mają higienę? Bo przypominam - nie dostali ani maseczek, ani rękawiczek i specjalnych kombinezonów.
(2020.04.15)

info

40  
  1
Brednie! Miasto kazało pracowac bez ubrań ochronnych (2 kombinezony malarskie i maseczki to wg. miasta wystarczające zabezpieczenie), bez procedur, bez stosownego przeszkolenia. .. Ludzie są do pracy zgodnie z etatami natomiast choroby się zdarzaja. Zemsta miasta? Tak sądzę i co tam kilkanaście osób na bruk, trzeba pokazac niepokornym miejsce w szyku.
takaprawda (2020.04.15)

info

36  
  2
Wywalić tych co nie chcą pracować ,zatrudnić tych co chcą . Za chwilę ,właściwie już teraz ,są zwolnienia grupowe , zatrudnić chętnych . Praca ,za chwilę będzie przywilejem , bo mało jej będzie Urząd pracy , Wykazać się ,bo za chwilę Was zlikwidują ,bo okaże się ,że jesteście nie potrzebni , zresztą jak wszystko w tym mieście
ZakazLikwidacji (2020.04.15)

info

10  
  16
@ fartuchy malarskie i kilka maseczek do obsługi bezdomnych na kwarantannie. Urząd się pozamykał, a oni jak "mięso armatnie:. Nie dziwię się że się bali. Wczoraj została zgłoszona gotowość do pracy przez całą załogę, choć nie wiedzieli o likwidacji. Tylko co będzie jak kwarantanna się skończy, bezdomni wyjdą, bary i knajpy otworzą. Policja oszaleje!
(2020.04.15)
Tak, tak zlikwidujcie! Za pół roku, kiedy życie wrócić do normy urząd miejski obudzi się z ręką w nocniku i dojdzie do wniosku, że wożenie pijaków do Gdańska, Olsztyna kosztuje więcej niż milion. Co wtedy??? Czyżby Pan prezydent obraził się na pracowników za zwolnienia i chce ich ukarać?
Nie rozumiem. (2020.04.15)
@Kryśka 123 głosy . - zapraszam do pracy z osobami nieprzestrzegającymi higieny, które być może mają koronawirusa, nie dostanie pan maseczek, rękawiczek i kombinezonów, także życzę powodzenia
(2020.04.15)
Niestety ta sytuacja pokazala stosunek ludzi do pracy, wiekszosc6niestety go naduzyla, to ze panstwo dalo przywilej jednym to nie znaczy ze trzeba wykorzystać na maxa, jedni siedzieli w domu a drudzy za nich peacowali! Osoby pracujące w DPS przeszly gehhene bo praca w takich warunkach narusza nie tylko psychikę ale i etykę zawodu bo wszystko ma swoje granice! Zostaly pozostawione same sobie wśród wirusa, chorych umierajacych ludzi, to koszmar i kazdy udaje ze tak ma byc!!
(2020.04.15)
Ciekawe dlaczego do obecnej chwili miasto ponosiło koszty i nie likwidowało jednostki a teraz nagle zamykają. .. bez powiadomienia pracowników. .. pstryk i kilkanaście rodzin pozbawiono środków do życia bo upomnieli sie o własne bezpieczeństwo w pracy. Ciekawe czy jest juz jakis chętny na budynek. ..
takaprawda (2020.04.15)