UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak, tak zlikwidujcie! Za pół roku, kiedy życie wrócić do normy urząd miejski obudzi się z ręką w nocniku i dojdzie do wniosku, że wożenie pijaków do Gdańska, Olsztyna kosztuje więcej niż milion. Co wtedy??? Czyżby Pan prezydent obraził się na pracowników za zwolnienia i chce ich ukarać?
Nie rozumiem.