UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak, tak zlikwidujcie! Za pół roku, kiedy życie wrócić do normy urząd miejski obudzi się z ręką w nocniku i dojdzie do wniosku, że wożenie pijaków do Gdańska, Olsztyna kosztuje więcej niż milion. Co wtedy??? Czyżby Pan prezydent obraził się na pracowników za zwolnienia i chce ich ukarać?

Nie rozumiem.