Wybrany wątek opinii
To jest właśnie walka o miejsca pracy w Elblągu, ale cóż na podwyżki 6 % dla pedagogów od września miasto musi mieć. Więc władza tnie. .po kosztach. Ale czy mądrze ??? Propozycja dla radnych nim podejmą decyzję, zrezygnujcie z diet. Chociaż na trzy miesiące. W końcu to by był jakiś wkład finansowy w pomoc dla miasta w tych niepewnych czasach. A zamożni jesteście. Co widać po oświadczeniach majątkowych dostępnych na stronie Urzędu Miejskiego.
Do moderacji
Odpowiedz
54
20
Zamożnemu zawsze mało!!! Biednemu zawsze wystarczy - bo musi. A pozatym to była Noclegownia dla bezdomnych?? Z tego co wiem ta była tzw. izba wytrzeźwień - niestety byłem tam raz, mimo to że nie byłem bezdomnym - tylko głupim młodym człowiekiem.
Do moderacji
Odpowiedz
21
2
Umiesz czytać uważnie wszyscy zwiali i nie chcą pracować a skoro nie chcą i nie ma chętnych to trzeba zamknąć i tyle jakie tu miejsca chronić ludzi którzy chcą siedzieć w domu i brać pieniądze?
Do moderacji
Odpowiedz
9
12
@Kryśka 123 głosy . - zapraszam do pracy z osobami nieprzestrzegającymi higieny, które być może mają koronawirusa, nie dostanie pan maseczek, rękawiczek i kombinezonów, także życzę powodzenia
Do moderacji
Odpowiedz
19
0
I Tu masz rację
Nie oddadzą diety.
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
Hahahahaha
Do moderacji
Odpowiedz
0
0