A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Szukajcie chętnych do pracy wśród biorących zasiłki socjalne. Wydać nakazy pracy - i tyle
Ta sprawa nadaje się do jakiejś Uwagi czy innego nagłośnienia, może porządni dziennikarze by sprawdzili temat i dali możliwość wypowiedzenia się pracownikom. Kolejny raz artykuły na tym portalu są nierzetelne.
@takaprawda - No chętny będzie Regent na 100%
Fel. .. .doszły mnie takie słuchy i stad moja ciekawość
Jak to nie chcą robić , co w d....ch się poprzewracało z dobrobytu, w tył zwrot i marsz do roboty ! Toś to niemożliwe ,ale prawdziwe
I Tu masz rację
Nie oddadzą diety.
To chodź i złap jakaś chorobę :)
Chwila, to już gazeta wie w środę jaką decyzję podejmą radni w czawartek???? Coś grubymu nićmi to wszystko szyte. teraz szukacie milionów na biurowiec dla spółki która jeszcze nie istnieje. .. .bo nie ma jej w KRS? Krewni i znajomi kró; ola zakładają spółkę? Kosztem kogo? Chcecie wzrostu przestępczości? Właman do mieszkań, opuszczonych posesji? To zamykajcie. Prawda jest taka, że pracownicy na czas kwarantanny nie dostali ZADNYCH ZABEZPIECZEŃ, maseczek, rękawic itp a dostali prikaz z urzędu o utworzenie kwarantanny, PARANOJA.
A ciekawa jestem ile kosztuje rocznie utrzymanie urzędasów w urzędzie miejskim i czy tam również będą zwolnienia bo nie przynoszą dochodów. Zapewne nie bo obok nie ma szkoły która chce się rozbudować.
Jest obok szkoła muzyczna no szkoda że nie chca się rozbudowywac