UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Porozmawiajcie z pracownikami to będziecie wiedzieć. Prawda jest taka, że urzędnicy wszystko zamknęli, petentów nie przyjmują a pracownicy Pogotowia Socjalnego mieli przyjmować ludzi na kwarantannę BEZ ŚRODKÓW OCHRONY. Pamiętajcie, że urząd zamknął się przed obywatelami, którzy mają domy i przestrzegają zasad higieny osobistej. To dziwne, że pracownicy Pogotowia Socjalnego boją się złapać wirusa od osób, które gdzieś mają higienę? Bo przypominam - nie dostali ani maseczek, ani rękawiczek i specjalnych kombinezonów.