UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wywalić tych co nie chcą pracować ,zatrudnić tych co chcą . Za chwilę ,właściwie już teraz ,są zwolnienia grupowe , zatrudnić chętnych . Praca ,za chwilę będzie przywilejem , bo mało jej będzie Urząd pracy , Wykazać się ,bo za chwilę Was zlikwidują ,bo okaże się ,że jesteście nie potrzebni , zresztą jak wszystko w tym mieście

ZakazLikwidacji