UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak, tak zlikwidujcie! Za pół roku, kiedy życie wrócić do normy urząd miejski obudzi się z ręką w nocniku i dojdzie do wniosku, że wożenie pijaków do Gdańska, Olsztyna kosztuje więcej niż milion. Co wtedy??? Czyżby Pan prezydent obraził się na pracowników za zwolnienia i chce ich ukarać?
Nie rozumiem.