UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wywalić tych co nie chcą pracować ,zatrudnić tych co chcą . Za chwilę ,właściwie już teraz ,są zwolnienia grupowe , zatrudnić chętnych . Praca ,za chwilę będzie przywilejem , bo mało jej będzie Urząd pracy , Wykazać się ,bo za chwilę Was zlikwidują ,bo okaże się ,że jesteście nie potrzebni , zresztą jak wszystko w tym mieście
ZakazLikwidacji