Wybrany wątek opinii

Niestety ta sytuacja pokazala stosunek ludzi do pracy, wiekszosc6niestety go naduzyla, to ze panstwo dalo przywilej jednym to nie znaczy ze trzeba wykorzystać na maxa, jedni siedzieli w domu a drudzy za nich peacowali! Osoby pracujące w DPS przeszly gehhene bo praca w takich warunkach narusza nie tylko psychikę ale i etykę zawodu bo wszystko ma swoje granice! Zostaly pozostawione same sobie wśród wirusa, chorych umierajacych ludzi, to koszmar i kazdy udaje ze tak ma byc!!
(2020.04.15)
Mnie zastanawia, jak do DPS dostają się wirusy, do dziadków, którzy siedzą, leżą w miejscu. Nie jest to raczej wina tych dziadków.
(2020.04.15)
Jak się kiedyś tam znajdziesz to się przekonasz, wszysyko przed Tobą
(2020.04.15)
Powrót do komentarzy