UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niestety ta sytuacja pokazala stosunek ludzi do pracy, wiekszosc6niestety go naduzyla, to ze panstwo dalo przywilej jednym to nie znaczy ze trzeba wykorzystać na maxa, jedni siedzieli w domu a drudzy za nich peacowali! Osoby pracujące w DPS przeszly gehhene bo praca w takich warunkach narusza nie tylko psychikę ale i etykę zawodu bo wszystko ma swoje granice! Zostaly pozostawione same sobie wśród wirusa, chorych umierajacych ludzi, to koszmar i kazdy udaje ze tak ma byc!!