UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Porozmawiajcie z pracownikami to będziecie wiedzieć. Prawda jest taka, że urzędnicy wszystko zamknęli, petentów nie przyjmują a pracownicy Pogotowia Socjalnego mieli przyjmować ludzi na kwarantannę BEZ ŚRODKÓW OCHRONY. Pamiętajcie, że urząd zamknął się przed obywatelami, którzy mają domy i przestrzegają zasad higieny osobistej. To dziwne, że pracownicy Pogotowia Socjalnego boją się złapać wirusa od osób, które gdzieś mają higienę? Bo przypominam - nie dostali ani maseczek, ani rękawiczek i specjalnych kombinezonów.


Anuluj