UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ fartuchy malarskie i kilka maseczek do obsługi bezdomnych na kwarantannie. Urząd się pozamykał, a oni jak "mięso armatnie:. Nie dziwię się że się bali. Wczoraj została zgłoszona gotowość do pracy przez całą załogę, choć nie wiedzieli o likwidacji. Tylko co będzie jak kwarantanna się skończy, bezdomni wyjdą, bary i knajpy otworzą. Policja oszaleje!


Anuluj