100
15.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Sprzedać co się da, zlikwidować co się da. A później to jakoś będzie. Plan zarządzających miastem na kadencję.
20 % zniżki na centralnym . (2020.04.15)

info

58  
  1
Chwila, to już gazeta wie w środę jaką decyzję podejmą radni w czawartek???? Coś grubymu nićmi to wszystko szyte. teraz szukacie milionów na biurowiec dla spółki która jeszcze nie istnieje. .. .bo nie ma jej w KRS? Krewni i znajomi kró; ola zakładają spółkę? Kosztem kogo? Chcecie wzrostu przestępczości? Właman do mieszkań, opuszczonych posesji? To zamykajcie. Prawda jest taka, że pracownicy na czas kwarantanny nie dostali ZADNYCH ZABEZPIECZEŃ, maseczek, rękawic itp a dostali prikaz z urzędu o utworzenie kwarantanny, PARANOJA.
babaVanga2 (2020.04.15)
Sama prawda
Gość 1 (2020.04.15)
proszę mi podać podstawę prawnom decyzji o pdstawie zamknięcia, konstytucja zabrania zamykania,
Recydywae (2020.04.15)

info

17  
  5
Może zamiast pisać bzdury w artykule to może poszukalibyscie prawdy!! Prawda jest taka że urząd nie zabezpieczył pracowników w odpowiednie kombinezony maseczki itp. Ludzie boją się chodzic do sklepu a oni mieli pracować bez zabezpieczenia?!! Tam ludzie wiele znosili pracując po kilkanaście lat i tak urząd o nich zadbał że teraz zgania na brak personelu. No poszli na zwolnienia a co mieli zrobić? Przyjmować pijaków i narażać swoje zdrowie?! I tak zbyt wiele znosili i pracowali za psie pieniądze a teraz wszystko obracanie i zwalacie na brak personelu. Żenada i wstyd a pracownikom życzę wytrwałości i walczcie o prawdę i swoje prawa!!!
Lila202 (2020.04.15)
Działki nie poszły a na premię musi być dla wielce panującego i jego świty
Z i e l a r z (2020.04.15)

info

22  
  5
No najlepiej zlikwidować pogotowie budynek sprzedać Regencie i urząd pieniążki będzie miał!! Działki sprzedawać pod biura placówki likwidować a może jeszcze szkoły bo puste stoją teraz!!! Zysk się liczy a nie dobro i zdrowie człowieka!!!!
Rod (2020.04.15)

info

22  
  2
Umiesz czytać uważnie wszyscy zwiali i nie chcą pracować a skoro nie chcą i nie ma chętnych to trzeba zamknąć i tyle jakie tu miejsca chronić ludzi którzy chcą siedzieć w domu i brać pieniądze?
Irek (2020.04.15)
Rozumiem, że po zamknięciu izby ten milion złotych pójdzie na elbląską policję skoro tam będą umieszczani nietrzeźwi z miasta.
Bronco (2020.04.15)

info

23  
  3
Ja bym się bliżej przyjrzał tym zwolnieniom lekarskim. .. .
spokojjny (2020.04.15)