Wybrany wątek opinii
Tak, tak zlikwidujcie! Za pół roku, kiedy życie wrócić do normy urząd miejski obudzi się z ręką w nocniku i dojdzie do wniosku, że wożenie pijaków do Gdańska, Olsztyna kosztuje więcej niż milion. Co wtedy??? Czyżby Pan prezydent obraził się na pracowników za zwolnienia i chce ich ukarać?
Do moderacji
Odpowiedz
25
1
Alkoholizm to sposob zycia kazdy jest kowalem zycia.do roboty zagnac.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1