UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Brednie! Miasto kazało pracowac bez ubrań ochronnych (2 kombinezony malarskie i maseczki to wg. miasta wystarczające zabezpieczenie), bez procedur, bez stosownego przeszkolenia. .. Ludzie są do pracy zgodnie z etatami natomiast choroby się zdarzaja. Zemsta miasta? Tak sądzę i co tam kilkanaście osób na bruk, trzeba pokazac niepokornym miejsce w szyku.
takaprawda