UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brednie! Miasto kazało pracowac bez ubrań ochronnych (2 kombinezony malarskie i maseczki to wg. miasta wystarczające zabezpieczenie), bez procedur, bez stosownego przeszkolenia. .. Ludzie są do pracy zgodnie z etatami natomiast choroby się zdarzaja. Zemsta miasta? Tak sądzę i co tam kilkanaście osób na bruk, trzeba pokazac niepokornym miejsce w szyku.
takaprawda