UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@ fartuchy malarskie i kilka maseczek do obsługi bezdomnych na kwarantannie. Urząd się pozamykał, a oni jak "mięso armatnie:. Nie dziwię się że się bali. Wczoraj została zgłoszona gotowość do pracy przez całą załogę, choć nie wiedzieli o likwidacji. Tylko co będzie jak kwarantanna się skończy, bezdomni wyjdą, bary i knajpy otworzą. Policja oszaleje!