90
02.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie wiesz dlaczego tak jest? Poszukaj informacji o działaniach pana prezydenta Witolda. To straszne, że nie dba się o obiekty, które temu miastu dodawały charakteru. Wyburzanie, sprzedawanie wszystkiego na potęgę. Stawianie w tych miejscach potworków, bez żadnej koncepcji i zmysłu architektonicznego, teren bezcenny, bo uzbrojony, koledzy zadowoleni. Za parę lat nie będzie czego sprzedać i co wtedy. .. A historia przedwojennego mieszkańca naszego miasta ciekawa. Pozdrowienia dla pana Wolfganga Freda Rumpa - Best regards, Mr. Wolfgang Fred Rump - Viele Grüße, Herr Wolfgang Fred Rump.
Elbinger (2020.02.02)
Niech Herr Rupp zajmie się lepiej łowieniem aligatorów na bagnach Everglades, zamiast wypowiedziami na temat staroci Elbląga pobudzać niezdrowe emocje i jątrzyć. Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy gotowi są bronić istniejących RUDER (!)sprzeciwiając się ich wyburzaniu. Szczególnie w sytuacji, w której te RUDERY (!)grożą zawaleniem i szpecą ulicę, która w zamyśle powinna być reprezentacyjna, bo przejeżdża nią mnóstwo osób z innych części kraju. To chyba tyle.
KibiczProstej (2020.02.02)
Przepraszam bardzo ale czy pan/pani mieszka w Elblągu? proponuje przejsc sie po miescie i obejrzeć typowe ruiny bo tego budynku na grunwaldzkiej nie można było nazwać ruiną. Pozdrawiam
(2020.02.02)
Bardzo Panu dziękuję za podzielenie się swoją historią. Bardzo chętnie dowiedziałabym się więcej o losach naszego miasta - może jakiś cykl? Historia z książek jest ciekawa, ale myślę, że o wiele bardziej interesujące są wspomnienia konkretnych ludzi - takich właśnie jak Pan Wolfgang. ----- Thank you for sharing your story. I would like to know a little more about the history of our town - maybe some series of articles on this topic? The history from books is interesting, but I believe that the history of real people, like Mr. Wolfgang, is so much more fascinating.
Julle (2020.02.02)

info

16  
  3
rozebrali bo władza od dawien dawna ma w 4 literach zabytki, gdyby ta kamienica była zrobiona zgodnie ze sztuką tak jak na tym zdjęciu to był by całkiem spoko budynek ale po co ? przeciez nikogo to nie obchodzi, stare miasto pazerne staruchy na pieniądze i władzę odbudowują w formie tandety i kiczu byle tylko nie przypominało to miasta z XVII czy XIX bo jeszcze komuś sie przypomni polskie czy niemieckie panowanie a chodzi o to żeby miasto było nijakie tak aby polaczkom pasowało bo są przeciez tylko polaczkami bez tożsamości bez sztuki i kultury, nic nie gorszy tak jak prawda
jest fajnie (2020.02.02)

info

7  
  9
ale przecież to wasza wina !!!!! sami wybieracie sobie pazernych staruchów którzy tylko patrzą na pieniądze i władzę, bez pomysłu na miasto no to macie, bedą was urabiać, kłamać i mówić że jest dobrze a będzie jeszcze lepiej, strasznie tępe jest mieszczaństwo elbląskie no to ma wielkie G i długi których nie można spłacić ale kogo to obchodzi ? nikogo, bo nikt za nic nie odpowiada no to zdychajcie i tyle
jest fajnie (2020.02.02)
Kto tak twierdzi. Na zdjeciach nie widać, żeby budynek groził zawaleniem. Co robili przez tyle lat i za co biorą kasę? Wszytko wyburzają tylko.
(2020.02.02)
bo u nas włodają niegospodarni ludzie. działka po kamienicy pójdzie pod młotek, deweloper się będzie cieszył. .. ktoś z rodziny usiądzie w zarządzie i wszyscy się cieszą. Kasa. .. kapitalizm. ..
(2020.02.02)
Zydokomuna we władzach Elbląga zbiera swoje pokłosie. Misto bez pomysłów bez koncepcji zmierza w nieświadomym haotycznym kierunku niczym prowadzone auto przez kierowcę ppd wplywem alkoholu. Obraz harakterystycznych obiektow Elbląga jest przytlaczajacy. Obiekty w ruinie zaniedbane poniszczone. To wszystko pod dowodztwem senatora i jego pryncypala z pslu. Tylko referendum jest w stanie przerwać ten hoholi taniec. Przegonmy ta bylejakosc.
yataman (2020.02.02)
@yataman - Twoja nauczycielka od języka polskiego jest z pewnością z ciebie dumna. Tyle błędów ortograficznych w krótkiej wypowiedzi. Pewnie kolejny "prawdziwy Polak".
KibiczProstej (2020.02.02)