Wybrany wątek opinii
Niech Herr Rupp zajmie się lepiej łowieniem aligatorów na bagnach Everglades, zamiast wypowiedziami na temat staroci Elbląga pobudzać niezdrowe emocje i jątrzyć. Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy gotowi są bronić istniejących RUDER (!)sprzeciwiając się ich wyburzaniu. Szczególnie w sytuacji, w której te RUDERY (!)grożą zawaleniem i szpecą ulicę, która w zamyśle powinna być reprezentacyjna, bo przejeżdża nią mnóstwo osób z innych części kraju. To chyba tyle.
Do moderacji
Odpowiedz
9
27
Kto tak twierdzi. Na zdjeciach nie widać, żeby budynek groził zawaleniem. Co robili przez tyle lat i za co biorą kasę? Wszytko wyburzają tylko.
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
oni nie biorą, oni rabują nasze ciężko zarabiane pieniądze w formie podatków
Do moderacji
Odpowiedz
0
0