UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@yataman - Twoja nauczycielka od języka polskiego jest z pewnością z ciebie dumna. Tyle błędów ortograficznych w krótkiej wypowiedzi. Pewnie kolejny "prawdziwy Polak".
KibiczProstej
@yataman - Twoja nauczycielka od języka polskiego jest z pewnością z ciebie dumna. Tyle błędów ortograficznych w krótkiej wypowiedzi. Pewnie kolejny "prawdziwy Polak".
KibiczProstej