UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@yataman - Twoja nauczycielka od języka polskiego jest z pewnością z ciebie dumna. Tyle błędów ortograficznych w krótkiej wypowiedzi. Pewnie kolejny "prawdziwy Polak".

KibiczProstej

Anuluj