UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ale przecież to wasza wina !!!!! sami wybieracie sobie pazernych staruchów którzy tylko patrzą na pieniądze i władzę, bez pomysłu na miasto no to macie, bedą was urabiać, kłamać i mówić że jest dobrze a będzie jeszcze lepiej, strasznie tępe jest mieszczaństwo elbląskie no to ma wielkie G i długi których nie można spłacić ale kogo to obchodzi ? nikogo, bo nikt za nic nie odpowiada no to zdychajcie i tyle
jest fajnie