UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ale przecież to wasza wina !!!!! sami wybieracie sobie pazernych staruchów którzy tylko patrzą na pieniądze i władzę, bez pomysłu na miasto no to macie, bedą was urabiać, kłamać i mówić że jest dobrze a będzie jeszcze lepiej, strasznie tępe jest mieszczaństwo elbląskie no to ma wielkie G i długi których nie można spłacić ale kogo to obchodzi ? nikogo, bo nikt za nic nie odpowiada no to zdychajcie i tyle
jest fajnie