A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dziękuję bardzo za tę opowieść. To bardzo cenny materiał.
@jest fajnie - "ale przecież to wasza wina !!!!! sami wybieracie sobie pazernych staruchów którzy tylko patrzą na pieniądze i władzę, bez pomysłu na miasto no to macie"Chodzi oczywiście o PIS
Dziękuję Panu za podzielenie się Pana wspomnieniami. Jako mieszkankę Elbląga smuci mnie, że ambicje stosunkowo nielicznej grupy mogą z taką lekkością odebrać dotychczasowe życie zwykłym ludziom.
Dear Sir, thank You for sharing Your memories. It is sad for me, that ambitions of small group of people can change lifes of millions. It's even more sad that nowadays we just do not take into account, that it all may happen again some day. Thank You once again
Bez przesady... to zwykly budynek a nie perelka architektoniczna. Na calym swiecie wyburza sie takie budynki i stawia nowe.
Wcześniejsze wieloletnie zaniedbania doprowadziły te budynki do ruiny. W większości z nich nie opłaca się przeprowadzać remontu. Jednak są możliwe, ale władze miasta mają inną koncepcję czyli najłatwiej wyburzyć i zrównać z ziemią.
@MieszkaniecElblaga - zawsze można sobie kupić i bujać się jak większość z kredytem hipotecznym do końca życia, w Niemczech mało kto ma własne mieszkanie, większość wynajmuje mieszkania, u nas najgłośniej szczekają ci co mają mieszkania należące do zasobów miejskich, do tego roszczenia i oczekiwania remontów itd. Mieszkasz to remontujesz, ciesz się, że za wynajem nie płacisz.
mieszkasz to remontujesz, co w tym dziwnego, jak ktoś ma mieszkanie w kredycie, a właścicielem jest bank to co myślisz, że bank zrobi ci remont, dobre sobie wieczne roszczenia i oczekiwania, życie na koszt innych
Szanowny Panie, wspaniałe wspomnienia, jednak kamyk do ogródka wrzucę. Znak Czerwonego Krzyża nie znaczył nic dla niemieckiego najeźdźcy, więc te żale raczej nie na miejscu, bo resztę wspomnień czyta się ciekawie. .
tak polaczku wybrałem sobie pis i wybrałem sobie peło i psl i reszte tez sobie wybrałem a za chwilę bede sobie wybierał papieża na konklawe i bede sobie wybierał prezydenta kongo i pierwszego sekretarza w korei bo wiadomo jest fajnie i komu to przeszkadza przeciez kazdy tak może
Codziennie mógłbym czytać takie. .historie. Cudowna.