UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zydokomuna we władzach Elbląga zbiera swoje pokłosie. Misto bez pomysłów bez koncepcji zmierza w nieświadomym haotycznym kierunku niczym prowadzone auto przez kierowcę ppd wplywem alkoholu. Obraz harakterystycznych obiektow Elbląga jest przytlaczajacy. Obiekty w ruinie zaniedbane poniszczone. To wszystko pod dowodztwem senatora i jego pryncypala z pslu. Tylko referendum jest w stanie przerwać ten hoholi taniec. Przegonmy ta bylejakosc.
yataman