UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech Herr Rupp zajmie się lepiej łowieniem aligatorów na bagnach Everglades, zamiast wypowiedziami na temat staroci Elbląga pobudzać niezdrowe emocje i jątrzyć. Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy gotowi są bronić istniejących RUDER (!)sprzeciwiając się ich wyburzaniu. Szczególnie w sytuacji, w której te RUDERY (!)grożą zawaleniem i szpecą ulicę, która w zamyśle powinna być reprezentacyjna, bo przejeżdża nią mnóstwo osób z innych części kraju. To chyba tyle.
KibiczProstej